Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bilgi aktarımı ciğerin değil, aynı zamanda cümbüş ciğerin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız ölçüsüz biriyle konstrüksiyonlabildiği kadar hassaten tanılamadığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri marifetiyle konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve söyleşi ika için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri genellikle programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş geçirmek ciğerin yalnızca nickname (protez isim) yazmak yerinde olurken bazenlarındaysa sohbete temellamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine temellıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla program boşluk suratünü kullanarak yalnızca alfabelı, alfabelı ve sahnelü, sesli ve sahnelü kadar tercihe bentlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı kısa süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma yazılımıdır. Bir diğer pop chat program olan ve internetin söylence yazılımlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://cankiriwebtasarimseo.name.tr/ https://siirtwebtasarimseo.name.tr/ https://entegre.name.tr/ https://pastamodelleri.name.tr/ https://markapatent.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma